м. Золотоноша, Черкаська обл.

+38 068 418 46 88

ra.artjazz@gmail.com

Відеореклама

Реклама на відеомоніторах в торгівельних центрах – це популярний сьогодні напрямок для проведення рекламних кампаній. У порівнянні з іншими видами реклами indoor video має цілий ряд переваг: цільова аудиторія, невисока вартість контакту із споживачами, оперативність і простота запуску рекламної кампанії.

Реклама на відеомоніторах – реклама сприяє здійсненню покупок і збільшує їх кількість. Даний вид реклами дозволяє використовувати переваги ТВ і радіо реклами в місцях продажів, тобто там, де більшість покупців робить рішення про покупку і готово витратити свої кошти.

Реклама на відеомоніторах – внутрішнє радіо і телебачення, які використовуються в торгових приміщеннях для донесення до споживачів рекламних повідомлень, а також для брендингу безпосередньо самої торгової точки.

Відеореклама не викликає неприйняття або відторгнення. До того ж, відео скрашує час очікування в черзі в торгівельному центрі.

Згідно з дослідженнями міжнародної асоціації POPAI, рішення про вибір товару в 70% випадків відвідувач магазину приймає безпосередньо там, де її продають. Торговий зал – останнє місце, де ще залишається можливість впливати на вибір покупця, тому не дивно, що реклама в місцях продажів набуває все нові і нові обриси.

До переваг реклами на моніторах в місцях продажів можна віднести наступне:

  • Нагадування споживачеві про товар і, при позитивному ставленні до товару, спонукання до дії (закупівлю) – тобто вплив на вибір покупця;
  • Своєчасність: реклама впливає на покупця, який перебуває в “цільовому настрої”, готового купувати тут і зараз;
  • Динамічний аудіовізуальний ефект;
  • Позитивне ставлення до даного виду реклами самих споживачів (вона швидше розважає в момент очікування і інформує, не викликаючи істотного роздратування);
  • Можливість проведення як локальних, так і короткострокових чітко націлених кампаній (можливо вибіркове розміщення реклами в окремих магазинах в певні години);
  • Підтримка позитивного ставлення споживача до здійснену покупку;
  • Висока споживча активність аудиторії торгівельних центрів;
  • Інформування покупців про промоакціях, розпродажі, знижки та ін.

Реклама на відеомоніторі забезпечить активний контакт з аудиторією і приверне увагу до Вашого продукту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *